Silné servisní zázemí

Baoli disponuje jedním z největších skladů náhradních dílů v Evropě. Jsme si totiž velmi dobře vědomi důležitosti opravit čelní nebo ručně vedený vysokozdvižný vozík co nejdříve, aby mohl pracovat a tím vydělávat peníze. Zajištěno je také přímé školení servisních techniků, aby byla jejich práce rychlá a efektivní. Celý tento soubor opatření zaručuje dobrou servisní podporu i kvalitu dílenských služeb všech produktů manipulační techniky Baoli.

Baoli rozsáhlý sklad náhradních dílů VZV
centrála Baoli - skladové a distribuční centrum v Itálii pro region EMEA Aby bylo možné zaručit okamžitou dostupnost náhradních dílů v celé Evropě, na Středním východě a v Africe, zřídila společnost Baoli v Itálii velký sklad, který zabírá plochu více než
10 000 metrů čtverečních. V něm jsou uloženy všechny potřebné díly na prodávanou manipulační techniku, které jsou připraveny k okamžité expedici. To dělá produkty Baoli ještě více atraktivní, jelikož rychlé a spolehlivé servisní služby jsou základním kamenem nejen kvalitní značky, ale také perfektního provozování.
Přesunout se na začátek