Ručně vedený elektrický vysokozdvižný vozík

ES10-N01

Ručně vedený vysokozdvižný vozík Baoli ES10-N01

Ručně vedený elektrický vysokozdvižný vozík Baoli ES10-N01 je kompaktní a praktický pomocník do každého skladu. Lze jej použít pro širokou úkolů. 

Nosnost vozíku je 1000 kg a možné výšky zdvihu jsou 1 600 mm, 2 900 mm nebo 3 500 mm. Zdvihový stožár je o výšek zdvihu 2m v provedení Duplex.

Integrovaná nabíječka baterií je elektronicky řízená, což přispívá k lepšímu výkonu a k ochraně baterie.

Ergonomicky navržená ovládací oj umožňuje bezpečné ovládání vysokozdvižného vozíku jen jednou rukou. Vynikající manévrovatelnost zajišťují čtyři podpěrné body a bočně umístěné rameno oje. Stožár vozíku je navržen tak, aby zaručoval optimální viditelnost směrem před vozík a zároveň byl dost robustní. Nakládací vidlice vysokozdvižného vozíku ES10-N01 lze objednat ve standardní šířce (vnější rozteči) 570 mm anebo rozšířené 685 mm.

Nízkoúdržbová gelová baterie a různé automatické a bezpečnostní prvky zajišťují efektivní využití energie a výkon vozíku. Ručně vedený vysokozdvižný vozík se např. automaticky přepne do pohotovostního režimu, pokud není delší dobu v provozu, nebo sníží rychlost pojezdu při výšce zdvihu 500 mm, což výrazně přispívá k bezpečnému provozování.

Aktuálně máme tento vozíky skladem a nabízen je za zvýhodněnou cenu.
 

Produkty

Hlavní přednosti

Přesunout se na začátek