Tříkolové akumulátorové čelní vysokozdvižné vozíky

KBET 15-18-20

3-kolové akumulátorové vysokozdvižné vozíky KBET

3-kolové akumulátorové vysokozdvižné vozíky série KBET jsou dokonalým spojením produktivity, výkonu a hospodárnosti.

K dispozici jsou nosnosti 1 500 kg, 1 800 kg a 2 000 kg. Díky dvoumotorové přední nápravě a vysoce kvalitním převodovkám se tyto vozíky vyznačují vynikajícími jízdními vlastnostmi a menším opotřebením předních pneumatik. Čelní vysokozdvižné vozíky řady KBET jsou vybaveny bezúdržbovými kotoučovými brzdami trvale ponořenými do olejové lázně, které zaručují účinné a přesné brzdění. Nechybí také výbava automatickým elektrickým brzdovým systémem, díky kterému se při uvolnění plynového pedálu část brzdné energie obnoví a vrátí zpět do baterie ve formě elektrické energie.

Při výrobě vysokozdvižných vozíků KBET byly použity ty nejkvalitnější elektronické komponenty předních výrobců. Trakční i zvedací motory jsou vyráběny italskou společností SME, světovým výrobcem vysoce kvalitních motorů. Těla motoru jsou vyrobena z hliníku, který zaručuje optimální tepelnou účinnost i při zatížení. 

Všechny čelní akumulátorové vozíky KBET jsou standardně vybaveny systémem pro snížení rychlosti jízdy při zatáčení, což výrazně přispívá k bezpečnosti. Řidič si může prostřednictvím displeje zvolit různé úrovněmi výkonu. 

Tříkolové vysokozdvižné vozíky zaručují vynikající výhled ve všech směrech jízdy. Jsou také vybaveny nízko položeným sedadlem řidiče, které nabízí vysoký komfort při vystupování z kabiny.

3-kolové akumulátorové vysokozdvižné vozíky KBET 15-18-20 je možné vybavit celou řadou příslušenství – např. poloviční nebo plnou kabinou a unikátní je i úprava vozíků pro chladírenský průmysl.

  • Napájecí napětí: 48 voltů
  • Technologie vyvinutá KION Group.
  • Třífázová technologie pro řízení a zvedání
  • Senzor řízení a automatické snížení rychlosti jízdy při zatáčení
  • Možnost nastavení různých hodnot výkonu vozíku na displeji
  • Extrémně robustní kabina s výbornou viditelností
  • Elektronický volič směru
  • Digitální displej s displejem všech hlavních funkcí vozíku
Aktuálně máme vozík KBET skladem a nabízen je za zvýhodněnou cenu anebo můžete objednat online.

Produkty

Hlavní přednosti

Přesunout se na začátek