3-kolové čelní akumulátorové vysokozdvižné vozíky Baoli

KBET

3-kolové čelní akumulátorové vysokozdvižné vozíky řady KBET jsou obrazem dokonalého spojení produktivity, výkonu a hospodárnosti. V nabídce máme nosnosti: 1 500 kg, 1 800 kg a 2 000 kg. Díky mohutné přední nápravě a nadstandardně kvalitní převodovce je zajištěna vynikající ovladatelnost a  kromě agilního chodu mají i skvělou otáčivost a výrazně snížené opotřebení předních pneumatik. Vozíky řady KBET disponují bezúdržbovými kotoučovými brzdami ponořenými v olejové lázni, což zaručuje jejich spolehlivou účinnost a přesnost; samozřejmostí je nadále funkce automatického elektrického brzdění při uvolnění akcelerátoru, což má za následek, že je část brzdné energie obnovena a vrácena zpět do akumulátoru ve formě elektrické energie.

Technologická preciznost

Na výrobu těchto „ještěrek VZV“ byly použity elektronické komponenty té nejvyšší třídy. Trakční a zvedací motory jsou zajištěny italským závodem SME – světovým výrobcem vysoce kvalitních motorů. Tělo motoru je vyrobeno z hliníku, který zajišťuje optimální tepelnou účinnost i za vysoké námahy. SME dodává také elektronický regulátor, „srdce“ čelního vysokozdvižného vozíku, který zajišťuje přesný chod všech funkcí. Všechny vysokozdvižné vozíky Baoli řady KBET obsahují systém regulace rychlosti. Řidič má na výběr mezi různými úrovněmi výkonu prostřednictvím displeje – (např. výkon snížit pro jemnější manipulaci nebo nastaví agresivnější mód pro rychlou práci). 3-kolové čelní akumulátorové vysokozdvižné vozíky KBET zaručují ničím nerušený, vynikající výhled ve všech směrech jízdy. Skutečně jednoduché konstrukční řešení vozíku zajišťuje optimální a snadný přístup ke všem komponentům, díky čemuž je údržba vozíku maximálně efektivní a tím pádem levná.

Agilní – skvělý do menších prostor

Díky své konstrukci jsou vysokozdvižné vozíky Baoli skvělé do menších skladů a své využití najdou všude tam, kde je méně prostoru k manipulování. Výkonný, střídavý, synchronní pohon a kompaktní konstrukce zajišťuje těmto vozíkům neuvěřitelně snadnou ovladatelnost.

3-kolové čelní akumulátorové vysokozdvižné vozíky
Elektrické (akumulátorové) čelní vysokozdvižné vozíky KBET 15-18-20+

Hnací motory, brzdová soustava i hydraulická jednotka jsou sestaveny tak, aby byly 3-kolové čelní akumulátorové vysokozdvižné vozíky KBET velmi jednoduché na údržbu a měly přitom dlouhou životnost. Motory a brzdy jsou zapouzdřené, a proto jim nevadí malé částice prachu ani stříkající voda.

Nosnost těchto vozíků je 1,5t, 1,8t nebo 2t. Kokpit „trojkolek“ KBET je přehledně uspořádán tak, že jsou všechny ovládací prvky pohodlně dostupné. Ovládací páky jsou snadno dosažitelné a vozík ovládají s milimetrovou přesností. Baterie těchto čelních vysokozdvižných vozíků se montuje přímo pod sedadlo řidiče a zajišťuje nízké, stabilní těžiště vozíku a zároveň je k baterii velmi snadný přístup. V bateriovém vybavení najdete velice kvalitní baterie s provozním napětím 48V.

Široké volitelné příslušenství

Vysokozdvižné vozíky řady KBET mohou mít celou řadu volitelné výbavy, jako například: superelastická kola (standardní i nešpinící), různé výšky stožárů (od std 3 000 mm až do 6 000 mm), různé délky vidlic (od 920 mm do 1 520 mm), různé hydraulické systémy, konstrukce stožáru duplex, triplex nebo NiHo, kabina může být plná, poloviční nebo jen s ochranným rámem, různé druhy bočních posuvů, automatické doplňování vody do akumulátoru, aj.

Na výběr jsou také vozíky speciálně upravené do chladného prostředí a to i vč. antikorozní úpravy. Čelní vysokozdvižné vozíky KBET mají mnoho inovativních a bezpečnostních prvků a Váš vozík tak může být obohacen o LED osvětlení, nebo antikolizní systém Blue spot.

Ke všem vysokozdvižným vozíků nadále standardně dodáváme tzv. Toolbox, což je kompletní servisní sada nářadí potřebná k údržbě.

Přesunout se na začátek