Dieselové vysokozdvižné vozíky Baoli

Dieselové čelní motorové vysokozdvižné vozíky řady KBD jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysokou produktivitu a excelentní výkon. Jsou k dostupné ve verzích Diesel s nosností od 1 500 kg až do 5 000 kg ( a 10 tun pak v případě těžkotonážních) a vybaveny kvalitními motory značek Mitsubishi nebo Cummins. Komfort je zajištěn plnou zavěšenou kabinou, která má za úkol snížit vibrace pocházející ze země. Velká, prostorná a snadno přístupná kabina je navržena tak, aby byla zaručena maximální viditelnost, což zvyšuje bezpečnost. Výjimečné jsou pak akční vysokozdvižné vozíky KBD25 a KBD30, které jsou levné, avšak prvotřídní kvalita Baoli je ponechána.

Dieselové (naftové) čelní vysokozdvižné vozíky Baoli KBD 15-35+
Dieselové motorové VZV vozíky KBD 15-35+
Dieselové (naftové) čelní vysokozdvižné vozíky Baoli KBD 40-50S
Dieselové motorové VZV vozíky KBD 40-50S
Dieselové (naftové) čelní vysokozdvižné vozíky Baoli KBD 60-70 BM
Těžkotonážní dieselové motorové VZV vozíky KBD 60-70 BM
Dieselový (naftový) čelní vysokozdvižný vozík Baoli KBD 100 BM
Těžkotonážní dieselový motorový VZV vozík KBD 100 BM


Naftové vysokozdvižné vozíky KBD jsou extrémně všestranné stroje, které jsou vhodné pro takřka jakékoli použití. Hlavní pozornost byla věnována manévrovatelnosti vozíku, která je na prvním místě zaručena unikátním volantem se sníženým průměrem. Dalšími důležitými pomocníky pro pohodlné řízení je parkovací brzda, elektronický volič směru jízdy, lehce dostupné hydraulické ovládací páky a přístrojová deska s víceúčelovým displejem. Péče konstruktérů dokonale vyladit každý detail je doložena speciálním tvarem protizávaží, které zvyšuje bezpečnost při jízdě vzad, stejně jako zadní couvací rukojeť s tlačítkem aktivace klaksonu.

Všestranné použití a vybavení

Dieselové vysokozdvižné vozíky Baoli řady KBD mají všestranné využití a své místo najdou jak v hale, tak na skladovacích a překládacích místech. Všechny robustní dieselové vysokozdvižné vozíky KBD jsou certifikovány systémem EURO III a mohou být obohaceny o filtr pevných částic CBM.

Dieselové vysokozdvižné vozíky KBD mohou být volitelně vybaveny plnou kabinou, která umožní vozík pohodlně využívat za všech povětrnostních podmínek při práci venku. Kabina dieselového vysokozdvižného vozíku také může být vybavena topením nebo klimatizací. Robustní kabiny těchto vozíku jsou prostorné a nabízejí dostatek místa pro nohy i vyšších lidí. Plně zavěšená kabina znatelně snižuje vibrace pocházejících ze země, což obsluze poskytuje maximální pohodlí při práci a snižuje únavu.

Přesunout se na začátek