Plynové LPG čelní vysokozdvižné vozíky

LPG čelní vysokozdvižné vozíky Baoli mají modelové označení KBG. Jsou vhodné pro vnitřní i venkovní práce, a to i ve vysoce náročných pracovních podmínkách. Díky moderní technologii jsou šetrné vůči životnímu prostředí. Nabízí také uživatelské pohodlí, technologicky jsou velmi propracované a jako stvořené jsou pro nepřetržitý provoz. Zkapalněný plyn v procesu odpařování neprodukuje žádné škodlivé látky, což prodlužuje životnost motoru a zároveň také poskytuje stálý výkon pro trvalé zvedání břemen po celou dobu pracovní směny.

Plynové vysokozdvižné vozíky řady KBG mají nosnost od 1 500 kg až do 5 000 kg. Vozíky pohání výkonné motory GCT K21, K25 nebo PSI. Umístění tlakové nádoby s plynem může být jak horizontální tak i vertikální. Výšky zdvihu začínají na 3 000 mm a maxima dosahují až 6 000 mm. Nemohou chybět stožáry typu duplex, triplex a NiHo.

plynové LPG čelní vysokozdvižné vozíky Baoli KBG
Plynové LPG čelní vysokozdvižné vozíky KBG 15-35+
LPG vysokozdvižné vozíky Baoli KBG40-50
Plynové LPG čelní vysokozdvižné vozíky KBG 40-50 BM

Některé vysokozdvižné vozíky KBG nabízí unikátní příslušenství v podobě jednotky řízení Bifuel, kdy je možné libovolně přepínat mezi palivem benzín a LPG

Výhody plynového (LPG) vysokozdvižného vozíku KBG jsou jasné. Spalování stlačeného plynu produkuje rozhodně menší množství znečišťujících látek, než ekvivalentní vysokozdvižný vozík s dieselovým motorem. Ale neustále máte k dispozici silný výkon spalovacího motoru. Vzhledem k nižším emisím vysokozdvižného vozíku s pohonem LPG jsou čelní vysokozdvižné vozíky řady KBG lepší volbou pro použití v uzavřených skladech. Vzhledem k tomu, že plyn nezanechává v motoru zbytkové usazeniny (na rozdíl od nafty), mají plynové vysokozdvižné vozíky o mnoho delší životnost a také nižší náklady na údržbu.

Široká volitelná výbava

Vysokozdvižné vozíky řady KBG mají celou řadu volitelné výbavy, jako například superelastická kola (standardní i nešpinící), nastavitelné výšky stožárů (od std 3 000 mm až do 6 000 mm), volba délky vidlic (od 1 070 mm do 2 420 mm), volitelné hydraulické systémy, konstrukce stožáru duplex, triplex nebo NiHo, kabina může být plná, poloviční nebo jen s ochranným rámem, různé druhy bočních posuvů, topení, aj.

Čelní vysokozdvižné vozíky KBG mají mnoho průkopových a bezpečnostních prvků a Váš vozík tak může být vybaven například LED osvětlení, antikolizním systémem Blue spot, aj.  Jako bonus dodáváme ke všem strojům tzv. Toolbox – servisní sadu nářadí potřebnou k údržbě.

Přesunout se na začátek