4-kolové akumulátorové vysokozdvižné vozíky Baoli

Čtyřkolové elektrické vysokozdvižné vozíky Baoli řady KBE využívají baterie o provozním napětí 48V nebo 80V, které zaručují vysokou produktivitu a hospodárnost použití spolu s velkou robustností a spolehlivostí. V nabídce máme nosnosti 1 500 kg, 1 800 kg, 2 000 kg, 2 500 kg, 3 000 kg a až 3 500 kg. 4-kolové vysokozdvižné vozíky KBE jsou výborně ovladatelné a mají systém automatického elektrického brzděním při uvolnění akcelerátoru, díky čemuž je část brzdné energie obnovena a vrácena zpět do akumulátoru ve formě elektrické energie.

Použity jen ty nejmodernější díly

Při výrobě byly použity elektronické komponenty té nejvyšší třídy. Trakční a zvedací motory jsou zajištěny italským závodem SME – světovým výrobcem vysoce kvalitních motorů. Tělo motoru je vyrobeno z hliníku, který zajišťuje optimální tepelnou účinnost i za vysoké námahy. SME dodává také elektronický regulátor, „srdce“ čelního vysokozdvižného vozíku, který zajišťuje přesný chod všech funkcí. Všechny čelní vysokozdvižné vozíky Baoli řady KBE obsahují systém regulace rychlosti. Řidič má na výběr mezi různými úrovněmi výkonu prostřednictvím displeje – (např. výkon snížit pro jemnější manipulaci nebo nastaví agresivnější mód pro rychlou práci.)

Konstrukčně chytré a jednoduché

Vozíky série KBE zaručují vynikající výhled ve všech směrech jízdy. Opravdu snadné konstrukční řešení vozíku zajišťuje optimální a jednoduchý přístup ke všem komponentům, díky čemuž je údržba vozíku nanejvýš efektivní a tím pádem levná.

4-kolové vysokozdvižné vozíky Baoli KBE15-25+
Akumulátorové čelní VZV Baoli KBE 15-18-20-25+
4-kolové vysokozdvižné vozíky Baoli KBE15-25+
Akumulátorové čelní VZV Baoli KBE 30-35+
Celistvý design a zaoblené protizávaží činí elektrický vysokozdvižný vozík KBE agilním a snadno ovladatelným. Vestavěná baterie přímo pod sedadlem řidiče zajišťuje velmi nízké těžiště vozíku, takže protizávaží nemusí být příliš objemné. Standardní i super elastické pneumatiky poskytují dostatečný pohon a výbornou trakci na všech rovných plochách. Elektrický vysokozdvižný vozík KBE je opravdu nenáročný na údržbu a je zcela bez emisí.

Nosnost vozíků od 1,5t až do 3,5t
Nosnost těchto vozíků je v rozmezí od 1,5t až do 3,5t. Kokpit je přehledně uspořádán, tak aby všechny ovládací prvky byly vždy pohodlně dostupné. Ovládací páky jsou snadno dosažitelné a vozík ovládají s opravdu vysokou přesností. Baterie vozíků KBE se montuje hned pod sedadlo řidiče a způsobuje nízké těžiště vozíku a zároveň je k ní snadný přístup. V bateriovém vybavení je na výběr mezi různými kapacitami při provozním napětí 48V nebo 80V.

Široká volitelná výbava
Vysokozdvižné vozíky řady KBE mohou mít celou řadu nadstandardní výbavy, jako například superelastická kola (standardní i nešpinící), odlišné výšky stožárů (od std 3 000 mm až do 6 500 mm), odlišné délky vidlic (od 1 170 mm do 2 200 mm), nastavitelné hydraulické systémy, konstrukce stožáru duplex, triplex nebo NiHo, kabina může být plná, poloviční nebo jen s ochranným rámem, odlišné druhy bočních posuvů, automatické doplňování vody do akumulátoru, aj. Na výběr jsou také vozíky speciálně upravené do zejména chladného prostředí a to i vč. antikorozní úpravy. Čelní vysokozdvižné vozíky KBE obsahují mnoho inovativních a bezpečnostních prvků a Váš vozík tak může být vybaven např. LED osvětlení nebo antikolizním systémem Blue spot. Ke všem vysokozdvižným vozíků pak standardně dodáváme tzv. Toolbox, což je kompletní servisní sada nářadí potřebná k údržbě.
Přesunout se na začátek