Čelní vysokozdvižné vozíky

Nabízíme rozsáhlou nabídku tříkolových i čtyřkolových elektrických vysokozdvižných vozíků, čelních VZV vozíků s benzínovým, naftovým i LPG pohonem, také vysokozdvižné vozíky s moderní Li-On technologií. Čelní vysokozdvižné vozíky Baoli se pyšní nejen zárukou kvality a příznivou cenou, ale velký důraz je kladen zejména na spolehlivý a rychlý poprodejní servis. Mnoho čelních vysokozdvižných vozíků (tzv. „ještěrek“) je neustále k dispozici na našich skladech v Itálii i v Praze, takže dodání k zákazníkovi zabere cca max. 1-2 týdny. Jako bonus máme pro naše zákazníky připravenu rozšířenou záruku o 6 měsíců zcela zdarma a zakoupit lze dále prodlouženou záruku až celkem na 4 roky.

Akumulátorové čelní vysokozdvižné vozíky Baoli
Čtyřkolové akumulátorové vysokozdvižné vozíky
Akumulátorové čelní vysokozdvižné vozíky Baoli
Tříkolové akumulátorové vysokozdvižné vozíky
Plynové LPG čelní vysokozdvižné vozíky Baoli
Plynové LPG vysokozdvižné vozíky
Dieselové čelní vysokozdvižné vozíky Baoli
Dieselové vysokozdvižné vozíky

Hlavním cílem společnosti KION Baoli je maximálně uspokojit všechny potřeby našich zákazníků, hledajíc kvalitu a spolehlivost bez nijak zvlášť náročného vybavení. Pyšníme se zejména optimálním poměrem cena/výkon, který je zaručen hlavně díky komponentům garantovanými silnou mateřskou skupinou KION. Výrobní zařízení Baoli se rozprostírá na ploše 120.000 m2 a zaměstnává přes 700 zaměstnanců. Doménou produktů Baoli nejsou jen příznivé ceny, ale hlavně skvělá dostupnost všech nabízených vysokozdvižných vozíků (mnoho z nich je skladem v Evropě k okamžitému dodání) a samozřejmostí je také obrovský sklad náhradních dílů, které se vždy expedují nejpozději do 24 h.

Různé typy pro různá použití

Pro použití v uzavřených prostorách jsou nejlepší volbou kompaktní tříkolové akumulátorové vysokozdvižné vozíky řady KBET. Nejsou široké a můžete s nimi snadno pracovat i v úzkých uličkách. Elektrické čtyřkolové modely řady KBE lze objednat s kapacitou do 3,5 t. Všechny elektrické vysokozdvižné vozíky jsou vybaveny moderní třífázovou technologií AC, která pracuje velmi efektivně a vyžaduje jen minimální údržbu. Samozřejmostí jsou pak vysoce kvalitní akumulátory s dlouhou výdrží. Modely s dieselovými motory řady KBD a modely KBG s pohonem LPG / benzín jsou určeny primárně pro venkovní nebo kombinované venkovní/vnitřní použití. Speciální vlastností vysokozdvižných vozíků Baoli KBG je systém Bi-fuel, kdy máte možnost přepínat mezi benzínovým palivem a plynem (LPG).

Vysoce výkonné motory umožňují čelním VZV Baoli velký rozsah krouticího momentu i při nízkých rychlostech. Moderní systémy regulace emisí snižují emisní zatížení a splňují zákonné hodnoty při použití v hale (platí pro řady KBD a KBG). Jasné ovládací prvky zajišťují snadnou a instinktivní manipulaci. Vysoce kvalitní zpracování a hydraulické komponenty skupiny KION zajišťují větší bezpečnost a spolehlivost.

Každý čelní vysokozdvižný vozík Baoli je možno dodatečně nakonfigurovat tak, aby splňoval veškeré požadavky pro jakýkoliv provoz.  

Přesunout se na začátek